galwanizacja

Bardzo często słowo galwanizacja jest mylone, gdyż jest to określenie dość dwuznaczne. Jest to przede wszystkim jedna z metod rehabilitacyjnych. Jednak warto także wspomnieć, iż danym słowem określa się również proces polegający na stworzenie skutecznej powłoki ochraniającej metal przed korozją, uszkodzeniami mechanicznymi, a także nadmiernym ścieraniem się.

Odkupywanie złota

Skup złota to szansa dla wszystkich osób, które mają chwilowe problemy finansowe. Uzyskanie kredytu w banku wiąże się z długą procedurą wypełniania wniosków i dostarczania ogromnej ilości odpowiednich dokumentów. Sprawdzana jest rzetelność klienta w państwowych rejestrach i wysokość jego miesięcznego wynagrodzenia.

Czytaj dalej 11.09.2011. 16:31

Okuliści w Warszawie

Medycyna nieustannie się rozwija, a my mamy coraz szerszy dostęp do zróżnicowanych placówek medycznych. W każdym większym mieście znajduje się kompleksowa klinika okulistyczna , która pozwala na dokładne przebadanie naszych oczu. W wielu dużych ośrodkach miejskich znajduje się kilka takich placówek. Na co zwrócić uwagę, gdy wybieramy konkretną?