Fotopułapka do strzeżenia mienia

Możliwość natychmiastowego poinformowania właściciela terenu czy mienia o osobach zbliżających się do wyznaczonego miejsca, gwarantuje względne poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad własnym dobytkiem. Jeszcze kilka lat temu fotopułapki stosowane były głównie przez specjalistyczne służby operujące na dużych otwartych przestrzeniach, ale dzięki konkurencyjności technologicznej i nowym firmom pojawiającym się w tym segmencie, możliwe jest dzisiaj zaoferowanie tanich, ale jakościowych fotopułapek każdemu zainteresowanemu.

Nie tylko pilnowanie samochodu

Strzeżenia auta, który często jest najbardziej drogocennym składnikiem majątku a jednocześnie nie zawsze może być odpowiednie schowany, np. w garażu, to bardzo istotny element, który realizować może fotopułapka gsm. Przede wszystkim, urządzenie to jest idealne w montażu i nadaje się zarówno do przytwierdzenia do elewacji, słupów czy drzew, fragmentów poddasza i elementach konstrukcyjnych lub dekoracyjnych. Świetnie się kamufluje, przez co spełnia swoją najważniejszą funkcję i nie jest łatwym celem do zlokalizowania czy zdemontowania.

Więcej dowiesz się na https://sklep-seko.pl/.

Zastosowanie zewnętrzne

Dlatego każda fotopułapka gsm świetnie nadaje się również w warunkach leśnych czy zewnętrznych, ponieważ jej wyśledzenie w gąszczu leśnego poszycia jest praktycznie niemożliwe. Dzięki swoim funkcjom, pozwala na natychmiastowe przesłanie zdjęcia na numer telefonu komórkowego zaprogramowany w urządzeniu bądź rozpocząć nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem. Jest wodoszczelna i ma bardzo trwałą obudowę, nie wymaga naturalnie zasilania zewnętrznego, a dzięki karcie SIM staje się w pełni komunikująca z urządzeniami znajdującymi się w ogromnej odległości.

Możesz również polubić…